Igasugune ehitus saab alguse projektist. Suurejoonelised projektid vajavad arhitektide, projekteerijate, disainerite osalust, väiksemate projektide puhul saab hakkama ka iseseisvalt. Tänapäeval on olemas palju tasuta ning tinglikult tasuta programme, mis lubavad viia ellu üpris kõrgetasemelisi projekti- ja disainitöid isegi inimestele, kellel puudub ehituse eriala väljaõpe.

  Rääkida, et selle juures kannatab ehituse kvaliteet, oleks vale. Kaasatus tulevase ehitus- või renoveerimisobjekti arhitektuurise väljanägemise väljatöötamise loomingulisse protsessi, funktsionaalsuse küsimuse läbitöötamine, ühtede või teiste ruumide asukoha ja otstarbe määramine annab sellistele töödele unikaalsuse, sünnitab loomisprotsessi kaasatuse tunde ning võimaluse mõjutada lõpptulemust.

   Hõivatud inimestele, kellel ei ole aega, et tegeleda sellist tüüpi loominguga, kuid tahavad sellegipoolest viia ellu enda visioone ja fantaasiaid, oleme valmis pakkuma enda plaanide väljatöötamise, ruumide komponeerimise, ratsionaalse möbleerimise teenuseid. Kindlasti ei ole tegu täisväärtusliku eskiisi, professionaalse 3D visuaali ega sisekujunduse disaini loomisega, kuid tihtipeale seda ei olegi vaja projekti läbimõtlemise esimestel etappidel, selle kontuuride joonestamisel, perspektiivi nägemisel seda ei olegi vaja. Täiest piisab ka sellest, kui piirduda lihtsamate ning ka odavamate variantidega, mis sellegipoolest annavad piisavalt täieliku ja selge ettekujutuse tulevasest ehitus- või renoveerimisobjektist ning seejärel võivad olla juba edasi antud professionaalide kätte detailse läbitöötamise jaoks.

   Järgnevalt on väljatoodud planeerimislahenduste näited mõningate eelnevalt etteantud piirtingimuste raames. Kui selline „toorik“ on olemas, siis võib juba formuleerida enda projekti lähteülesannet ning pöörduda professionaalsete arhitektide ja disainerite teenuste poole.

1- house 2- house 3- house 4- house 5- house 8 - house 6- house 7- house kitchen  

Saate esitada enda küsimusi ning küsida hinnapakkumist, kui valite menüüribalt „Kontakt“ ning täidate ära tagasiside vormi.